Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Kromolin - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 500 zł37,20 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe na parterze. Miedzkanie praktycznie w centrum miasta. Dostepne od 1 czerwca. Wynajem 1500 + oplaty ok.750 Tel  

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 3 pokoje, piętro domu z ogrodem, wynajmę, 130 m2, 3900 zł miesięcznie. Dostępne od 03.2026r. Polecam. Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 130 m2 na I piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament, zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą w Nowej Soli. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co gwarantuje jego świeżość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól(Kromolin + 18 km)

2 000 zł37,76 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Sól, mieszkanie, wynajmę, 2 pokoje, 37,76 m2, 2000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od 05.2026, najem jokazjonalny. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,76.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 90m2 na terenie miasta Głogów położony w budynku wolnostojącym z parkingiem. Lokal składa się z 3 pomieszczeń, zaplecza oraz wc. Przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice(Kromolin + 24 km)

2 700 zł55,50 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 3 pokoje, parter, balkon, ogródek, wynajmę, 55,5 m2, 2700 zł miesięcznie. Do wynajęcia trzypokojowe umeblowane mieszkanie na parterze w I piętrowym nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30,70 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki położonej w kameralnej części Starego Miasta w Głogowie. To przestronne i jasne mieszkanie znajduje się na szczytowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 41m2, położone na ivp. w kamienicy z windą, na Starym Mieście w Głogowie przy ul. Długiej. Wnętrze i wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Otyń

Otyń(Kromolin + 22 km)

16 zł/m²125 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia w reprezentacyjnym budynku o charakterze handlowo usługowym z możliwością wykorzystania na cele biurowe i magazynowe o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

21,42 zł/m²140 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, stare Miasto, lokal handlowo-usługowy, 140m2, wynajem, 3000zł Wynajmę lokal na Starym Mieście, w samym Rynku o powierzchni 140m2, usytuowany w kamienicy z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój umeblowany Kromolin

Kromolin,dolnośląskie

25 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia cztery pokoje w niezależnym, pełni umeblowanym mieszkaniu. Możliwość dostawienia łóżek, s3 - 8 km Huta Miedzi Głogów - 6 km Bytom Odrzański - 8 km Nowa Sól - 20 km.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij